Blog

Sep 04

Sanal Ofis Nedir? Sanal ofis İstanbul


Sanal ofis kavramı ve Verilen hizmetler son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. İçinde sanallık geçse de verilen hizmetler bir ofisin, şirketin ihtiyacı olan herşeyi kapsar.

Dünya genelinde son 10 yıldır yıldızı parlayan sanal ofisler, Türkiye’de de tercih edilmeye başlandı. Sanal ofis mantığında, ofis personeli giderleri olmadan, idare destek ve yönetim giderlerine gerek kalmadan, istenilen ve değişkenlik gösteren sürelerle tam donanıma sahip bir sanal ofise veya hazır ofise anında kavuşabiliyorsunuz.

Sanal ofis hizmetinde, profesyonel ve sesli telefon yönlendirm de yer alıyor. İş hayatının ve Türkiye’nin iş merkezi konumunda yer alan İstanbul ve Istiklal Caddesi lokasyonunda ofis açmamak orta düzeyli şirketler için artık büyük bir eksiklik olarak kabul ediliyor. İşte bu noktada, işini tam anlamıyla yapmak isteyenlerin, şirketinin prestijini arttırmak isteyenlerin yardımına sanal ofisler koşuyor.

Sanal ofis kimler için gerekli ? Kimler kullanır ?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere özellikle İstanbul dışında yer alan firmalar ve İstanbul’un avantajını iş hayatlarında kullanmak isteyen işletmeler sanal ofise yönlenen ilk firmalar oluyor. İkinci sırada ise maliyeti azaltıp riske girmeden büyümek ve gelişmek isteyen girişimciler yer almakta.

Bu iki grup dışında; ünlü sanatçılar, yazılım firmaları, danışmanlık şirketleri, home ofis çalışanlar,e- ticaret sitesi sahibi olup e-ticaret yapanlar, yaşam koçları, eğlence sektörü çalışanları sanal ofis tercih edenler arasında yer alıyor.

Peki neden sanal ofis tercih ediliyor?

Yeni bir ofis açarken cebinizden çıkacak olan giderlerin pek çoğunu sanal ofis oluşumunda harcamazsınız. Ayrıca özel yönetici odası, toplantı odaları gibi hizmetleri sadece kullandığınız zaman dilimlerinde ödersiniz. Elektrik, su, kahve ve çay masrafı, temizlik masrafı gibi masrafları düşünmezsiniz.

Sanal ofis edinmek için kısa süreli anlaşmalar dışında uzun süreli, yıllık anlaşmalarla daha ekonomik olarak hizmetten yararlanılabiliyor.

Galata Business Center olarak size ofis maliyetlerinizi düşürecek ve şirketinizin her ihtiyacını karşılayacak sanal ofis hizmetimizi 150 TL'den başlayan fiyatlarla sunuyoruz.

İletişim