Blog

Aug 29

Sanal Ofise Geçmek İçin Hâla geç değil !


Yeni bir şirket kurmak üzereyseniz, sanal ofisle tanışmanın tam zamanı. Neden mi?

Sektörünüzde fiziksel bir alana ihtiyaç duymadan işlerinizi yürüten ve çoğunlukla ofis dışında müşterilerle görüşen bir iş sahibi iseniz ,Galata Business Center sanal ofis kurumsal bir imaj yakalayıp müşterilerinizle var olan ilişkilerinizin sürmesine yardımcı olacaktır. Sanal ofislerle ilgili detaylı bilgi almak için www.galatabusinesscenter.com ziyaret edebilirsiniz.

  Potansiyel müşterilerinizin işlerini almak, toplantı yapmak , kartvizitinizde prestijli bir şirket adresi, iş numarası ve hatta doğru işleyen bir çağrı hizmeti olan firmalar için oldukça kolaydır. Bu kurumsal imaj içinde bir sanal ofis çözümüyle sizin müşteri gözündeki imajınız ve itibarınız sağlanacaktır.Bununla birlikte, sanal ofis hizmetleri ile, yalnızca müşterileriniz için profesyonel bir görünüm kazanmakla kalmaz, normalde bir iş kurmak için gereken fazla maliyetleri de ortadan kaldırırsınız. 

  Dünyanın neresinde olursanız olun,  Galata Business Center sanal ofis size şirketiniz var olduğu bir resmi adres, müşterilerinizin ulaşabileceği bir çağrı hizmeti ve kurumsal bir kimlik kazandırır. Bu sanal ofis hizmeti, müşterilerinize, profesyonelliğinize ve kalıcılığınıza katkı sağlayacak ve sizin tam zamanlı sekreterya hizmetlerini sunacak kadar başarılı bir iş kurduğunuzu gösterir. Sanal ofis hizmetleri, size geleneksel bir ofis alanının sunduğu her şeyi, herhangi ekstra bir maliyet ödemeden verecektir.

Sanal ofis hizmeti aldığınızda beraberinde hizmete sunulan kargo hizmeti ile de gelen kargo ve postalarınızın gözden kaçma, kaybolma sorunu da ortadan kaldırılır. Güvenli bir şekilde şirket adınıza teslim alınan kargolarınızın bilgisi uygun bulduğunuz iletişim kanallarından biri vasıtasıyla size ulaştırılır.

Çağrı hizmeti ile müşterilerinizle olan iletişiminiz devamlılığını sağlayacak ve hiçbir çağrınız cevapsız kalmayacaktır. Çağrı hizmeti şirketinize özel bir karşılama anonsu ile müşterilerinizi karşılar ve istediğiniz numaraya çağrılarınızın yönlendirilmesi sağlanır. Gelen çağrılarınızın arama zamanlarının ve tarihlerinin listeleri tutularak size mail atılır. Böylelikle potansiyel müşterilerinizle istediğiniz zamanda tekrardan iletişim kurabilmeniz sağlanarak müşteri kaçırmanız minimize edilmiş olacaktır.

Sanal ofisler, yazının başında da dile getirdiğimiz gibi ‘sanal’ bir ofisten ziyade, sizi kurumsal kılacak olan bir çözümdür. Yeni kurulan şirketlerin profesyonel imaj kazanmasını kolaylaştıracak, yüklerini ve maliyetlerini azaltarak pozitif yönde iş verimliliklerini artırarak sadece yaptıkları işe odaklanmalarını sağlayan sanal ofisler, uzaktan ya da online çalışanları iş dünyasında görünür kılar.

Siz de sanal ofisin sunduğu sayısız fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız şimdi tam sırası! Profesyonel çağrı hizmeti, resmi adres ve kargo hizmetini kapsayan sanal ofisimiz fırsatlar ile sizi bekliyor! Detaylı bilgi için hemen www.galatabusinesscenter.com

 

 

 

İletişim