Blog

Jul 30

sanal ofis nedir, ne değildir?


Sanal ofisler yeni kurulacak şirketlerin işini kolaylaştıran ve onlara sayısız fayda sağlayan yeni nesil ofis çözümü olarak karşımıza çıkıyor. 

Sanal ofisler yeni kurulacak şirketlerin işini kolaylaştıran ve onlara sayısız fayda sağlayan yeni nesil ofis çözümü olarak karşımıza çıkıyor. Sanal ofis, isminden anlaşılacağı üzere herkesin ilk aklına gelen uzaktan ya da hayali bir ofisten ziyade, işinizi prestijli bir lokasyonda kurmanızı sağlayan, kargolarınızı güvenle karşılayan ve şirketiniz adına çağrı hizmeti veren; kısacası şirketinizin ‘varlık’ kazandığı bir hizmettir.

Galata Business Center ile bu hizmeti almak artık çok daha kolay 150TL'den başlayan fiyatlarla istanbulun en prestijli adresinde ofise sahip olabilirsiniz. Adı sanal ofis olsa da her zaman kahve içmeye bekleriz.

Sanal ofisler şirketinize kazandıracağı kurumsal kimlik ile sizin müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlarken, müşterilerinizin sizi profesyonel olarak görmelerine olanak sağlar. Böylelikle, onlarla kuracağınız iletişim ve ilişki başarı odaklı ilerleyecektir.

 Sanal ofis, şirketinizin prestijli bir lokasyonda kurulmasını sağlayan resmi adres temelli bir hizmettir. Şirketinizin var olduğu resmi adresisanal ofis hizmet sağlayıcısının adresi ile aynı olacaktır. Bu da size, iyi bir lokasyon ve iş çevresinde prestijli bir adres sağlarken, aynı zamanda şirketinizin itibarını üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

İletişim