Blog

Jul 02

Sanal Ofis ile Şirket Kurmanın Faydaları


Sanal ofis; ofis olarak kullandığınızı gösterebileceğiniz yasal bir adreste profesyonel ofis servisleridir.

Sanal ofis; ofis olarak kullandığınızı gösterebileceğiniz yasal bir adreste bulunan profesyonel ekibin desteğiyle; telefon çağrılarınızın, e-postalarınızın, kargolarınızın size bildirilmesi hizmetidir.

   Sanal ofis; Ofisinizin var olduğunu göstermek adına Galata Business center'a başvurmanız yeterlidir. Ofisinizi istiklal caddesi adresinin üstüne açabilirsiniz. Sanal ofis tam anlamıyla; iş adresiniz Turkiyenin en prestijli caddesinde görünmesi ; ancak sizin evinizde faturanızı kesip, müşterilerinize ise yasal ofis adresli kartvizitinizi verebilmenizdir. Bu hizmet; her ortamda çalışabilmenizi destekler. Genel olarak freelance çalışan kişilerin tercih ettiği bir hizmet türüdür.

 

   Galata Business Center, profesyonel ekibinde bulunan sekreterler şirketinize gelen aramaları size yönlendirirler veya bu konuyla ilgili size bilgi verecek bir e-posta atarlar. Sekreterler; size gelen telefonları firmanızın ismiyle açarlar, müsait durumda iseniz size aktarırlar, eğer müsait durumda değilseniz de müşterinin aktarmak istediği notu size e-posta yoluyla belirtirler. Galata Business Center plus paketinde toplantı odasını belli süreler dahilinde kullanabilme hakkınız bulunur. 

  Sanal Ofis Tercih Etme Sebepleri ve Sanal Ofisin Faydaları Nelerdir?

Gerçek bir ofisiniz yoksa bile, yasal bir adresi ofis adresi olarak gösterebilmek büyük bir avantajdır. Galata Business Center sekreterleri tarafından kesintisiz destek, sekreterya kısmının mesai saatleri dışında ise kişiye telesekreter hizmeti; avantajlardan biridir. Kişiye gelen telefonlardan kişinin adına gelen kargoyu teslim almaya kadar detaylı bir hizmet; yine büyük bir avantajdır. Bütün bunların yanında büyük, resmi ve ciddi bir iş ağının ortak bir elemanı olmak; müşterinin güvenini kazanan, kişiye ve kişinin işine ciddi gözle bakılmasını sağlayan ek bir avantajdır.

Sanal ofis yöntemi; tamamıyla yasal bir yöntemdir, hatta hukuk büroları da tercih etmektedir. Habersiz şekilde misafirler gelebilir, bu hizmetten faydalanan çalışan; sürekli olarak ofiste bulunmak zorunda değildir, gelen misafirler toplantı odalarında ağırlanır, çalışanın gelememe halinde ise kişinin ofise bugün gelemeyeceği müşteriye belirtilir, müşteriye ikramda bulunulur.

 

İletişim