Blog

Nov 07

Hazır ofis Türkiyede son 3 yılda popülerlik kazanmış bir kavramdır. Hazır ofis'i kısaca anlatmak gerekirse, ofisinizde ihtiyacınız olan, sekreterya, toplantı odası, yasal adres, çay-kahve, internet ve mobilya gibi hizmetlerin size sağlandığı istediğiniz boyutlarda bulunan ofis konseptidir.

Sep 29

Son dönemde Sanal Ofis hizmetinin tanınırlığının artması ile birlikte birçok soru sorulmaya başlandı. Bu sorulardan biri de dernekler sanal ofis kullanabilir mi? - EVET

Sep 28

Son yıllarda ülkemizde hem girişimciliğin yaygınlaşması hem de teknolojik gelişimler sebebiyle çalışma biçimlerimizdeki değişiklikler farklı ofis anlayışlarını da doğurdu.

 

Sep 04

Sanal ofis kavramı ve Verilen hizmetler son yıllarda oldukça popüler hale gelmiştir. İçinde sanallık geçse de verilen hizmetler bir ofisin, şirketin ihtiyacı olan herşeyi kapsar.

Aug 29

Yeni bir şirket kurmak üzereyseniz, sanal ofisle tanışmanın tam zamanı. Neden mi?

Aug 11

Sanal ofis hizmeti ülkemizde son zamanlarda oldukça yaygınlaşan, bir çok yerli ve yabancı firma tarafından da tercih edilen bir iş modelidir.

Jul 30

Sanal ofisler yeni kurulacak şirketlerin işini kolaylaştıran ve onlara sayısız fayda sağlayan yeni nesil ofis çözümü olarak karşımıza çıkıyor. 

Jul 24

Sanal ofis firmalara yasal adres, kargo ve çağrı hizmeti veren ofis çözümü olarak karşımıza çıkar.

Jul 12

Günümüzde birlikte çalışmak gün geçtikçe popülerliğini artıran çalışma şekillerinden birisi.

Jul 02

Sanal ofis; ofis olarak kullandığınızı gösterebileceğiniz yasal bir adreste profesyonel ofis servisleridir.

Jun 29

Sanal ofis genellikle bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişilerin günümüzde tercih ettikleri ofis çözümüdür.

Jan 11

Günümüz çağında her daim artık teknoloji önde olmaya başladı. Aslına bakarsanız bu durum sayesinde biriken veya yanlış giden işler zamanında yetişmesine destek vermektedir.

Jan 11

Galata Business Center, sizlere İstanbul’un en prestijli lokasyonlarından bir tanesi olan Beyoğlu, İstiklal Caddesi’nde ofis kiralama imkanları sağlıyor.

Dec 23

Sanal ofisler, start-up’lar arasında gün geçtikçe popülerlik kazanmaktadır.

Dec 23

Sanal ofis hizmetinden faydalanmak için her gün gidip çalışabileceğiniz bir mekânı gerekli kılan işinizin olmaması gerekmektedir.

Dec 21

“Hiç kimse ve hiçbir şey vazgeçilemez değildir”

Dec 21

Herhangi bir para harcamadan; sekreterinden internetine, fotokopi makinesinden mobilyasına her şeyi hazır ofis sahibi olmak ister misiniz?

Nov 18

Bir şahıs şirketi kurarken (veya bir şirket kurarken) mutlaka resmi bir adres göstermeniz gerekiyor. Bu adres için yapılandırabileceğiniz farklı ofis türleri var. Sırasıyla bunları ele alalım.

Oct 24

Sanal Ofis hizmetleriyle İstanbul’da yerini alan şirketimiz Galata Business Center, işletmelere en iyi çözümleri sunmak için Beyoğlu İstiklal Caddesinde hizmet veriyor.

Sep 19

Son dönemlerde hızla yükselişe geçen hizmetlerden biri olan sanal ofis işletmelere sunmuş olduğu sayısız avantajları ile dikkat çekiyor.

Sep 15

Ofis adresi satın almak ya da çalışma alanı kiralamak isteyen küçük işletmelerin son trendi sanal ofis. Bunun trend haline gelmesi tabi ki bir tesadüf değil.

Sep 12

Dünyanın her yerine ulaşmakta olan ticari iş gücü ve yenilikçi üretim sektörleri sayesinde artık şirketler kendilerini mekân ve lokasyon olarak daha iyi tanıtma çabasına düşmektedirler.İletişim